İş Bankası Uzman Yrd. Alım İlanı
  1. Ana Sayfa
  2. Deneyimsiz

İş Bankası Uzman Yrd. Alım İlanı

0

ALINACAK POZİSYONLAR:

1-Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzman Yardımcısı

2-Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı

ALIM YAPILACAK İLLER: İstanbul, İzmir, Antalya ve Bursa

SON BAŞVURU TARİHİ: 18 Haziran 2023

SINAV YERİ VE ZAMANI: Online

İŞ TANIMI:

Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzman Yardımcısı: Risk Yönetimi Bölümü ya da Perakende Krediler Tahsis Bölümlerinde görev yaparlar. Risk Yönetimi Bölümü’nde görevlendirilecek uzman yardımcılarımız Aktif Pasif Yönetimi Riski alanında görev alırlar. Perakende Krediler Tahsis Bölümü’nde Kredi Analitiği alanında görevlendirilecek uzman yardımcılarımız Ticari ve Bireysel Kredi Tahsis aşamalarında kullanılmakta olan karar destek sistemlerinin geliştirilmesi, sonuçlarının analizi ve raporlanması çalışmalarında görev alırlar.

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı: Kurumsal Şubelerde çalışan Uzman Yardımcısı ekip çalışanları, kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar. Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür.        

EĞİTİM DURUMU: Lisans mezunu olmak ( Kılavuzdaki bölümlerden mezun olma şartı vardır. )

YAŞ: 18.06.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.(18 Haziran 1993 ve sonrası doğanlar başvurabilecektir.)

ASKERLİK ŞARTI: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2023 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2023 Haziran ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

YABANCI DİL ŞARTI: Tabloda yer alan ve geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birine sahip olanlar, İngilizce sınavından muaf tutulur. 2023 yılı içerisinde Uzman Yardımcısı veya Sistem Uzmanı süreçlerinden herhangi birinde İngilizce sınavında başarısız olmuş adaylar, bu ilana başvuramazlar ancak aynı yıl içerisinde bu sertifikalardan birini getirmeleri halinde işe alım süreçlerine devam edebilirler.

SINAV SÜRECİ:

1. AşamaGenel Yetenek ve İngilizce Sınavı ( Sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşmaktadır. Online yapılacaktır.) 

2. AşamaDeğerlendirme Merkezi ve İK Görüşmesi: (İş hayatını örnekleyen uygulamalarla yetkinlik ve davranışların incelenmesini sağlayan değerlendirme yöntemidir. Online yapılacaktır.)

3. AşamaPanel Mülakat:  (İnsan Kaynakları uzmanları ile yapılan yüz yüze görüşmedir.)

NOT-1: Daha önce, Banka’nın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya

mülakat aşamasında başarısız sayılanlar başvuramıyor.

NOT-2: Uzman Yardımcısı alım sınavlarına en fazla iki kere katılınabilir.

BAŞVURU İÇİN LİNK:

https://ik.isbank.com.tr/is-ilanlari-listesi

Yazar Hakkında

Yorum Yap