İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Emlak Katılım
  3. Emlak Katılım’ın yıl sonu şube hedefi 51 oldu

Emlak Katılım’ın yıl sonu şube hedefi 51 oldu

emlak-katılım

Emlak Katılım Bankası, 2020 yılına ilişkin üçüncü çeyrek verilerini açıkladı. Banka aynı zamanda yıl sonu için daha önce ulaşmayı hedeflediği şube sayısını 40 olarak açıklamıştı. Son olarak bu hedefini 50’ye yükselten banka, yıl sonu itibariyle şube sayısını 51’e yükselteceğini açıkladı.

Üçüncü çeyrekte şubeleşme faaliyetlerimizi hızla sürdürdük. Geldiğimiz noktada ülkemizin farklı noktalarında toplam 30 şubeye eriştik. 2020 yılı sonu için planladığımız 40 şube hedefini yukarı yönlü olarak revize ettik ve yeni şube hedefimizi 51’e çıkardık.

Şube kanalıyla müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmaya devam ederken dijital kanallarımızı da geliştirmeye devam ettik. Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize hizmet sunmak adına Emlak Katılım e- şube’yi hizmete sunduk.

Emlak Katılım olarak ülkemizin gücüne güveniyor, bu güvenle faaliyetlerimize kararlılıkla devam ediyoruz. Köklü geçmişe sahip genç bir banka olmanın getirdiği hızlı manevra kabiliyetimizle, yerinde adımlar atıyor; tüm paydaşlarımıza hizmet sunuyoruz.”

Yorum Yap

Yorum Yap