Doğuş Otomotiv, çalışanlarına 25 maaş ikramiye ödemesi yaptı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Doğuş Otomotiv, çalışanlarına 25 maaş ikramiye ödemesi yaptı

0

Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce’nin “Birlikte kazanıyoruz” diyerek çalışanlarına verdiği 25 maaş ikramiye örnek oldu. Doğuş Otomotiv de çalışanlarına 25 maaş ikramiye sürprizi yaptı. 

Pandemi döneminde “Hiçbir çalışanımızı işten çıkartmayacağız” diyen üstüne bir de çalışanlarına verdiği 25 maaş ikramiyeyle gündeme gelen Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce’nin Patronlar Dünyası’ndan Toygun Atilla’ya verdiği röportajda “Türkiye’deki tek iyi patron” dediği Doğuş Holding’in sahibi Ferit Şahenk de Yüce’nin izinden gidiyor. Yüce’nin, “O değişik bir adam. Vizyon sahibi, kibar, mütevazi, dost, adam… Hem ülkeye hem de birlikte çalıştığı arkadaşlarına katkısı çok fazla” dediği Ferit Şahenk de tıpkı Yüce gibi çalışanlarını düşündü. 

25 MAAŞ İKRAMİYE DAĞITTI

Doğuş Otomotiv, çalışanlarına büyük bir sürpriz yaptı ve personeline 25 maaş ikramiye ödemesi gerçekleştirdi.

Çalışanlarının kendileri için her zaman çok önemli olduğunu söyleyen Doğuş Otomotiv yetkilileri, “Biz onlar sayesinde varız. O yüzden her zaman her zorlukta yanlarındayız” ifadelerini kullandı. 25 maaş ikramiye ödemesi ile hem şaşkınlık, hem de büyük mutluluk yaşayan çalışanlar, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’e teşekkürlerini iletti.

1951 yılında Ayhan Şahenk tarafından faaliyete başlayan şirketlerin 1975’te tek çatı altında toplanması ile oluşan Doğuş Grubu, altyapı inşaatı, eğlence sektörü, e-ticaret, gayrimenkul, lüks tüketim, medya, otomotiv endüstrisi, turizm, yenilenebilir enerji sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Kaynak: Patronlar Dünyası

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir